Sitelicentie:
Is CaseWare Working Papers geïnstalleerd op een lokale pc dan heeft u daarvoor een autorisatiecode nodig. In de licentiebrief staat uw nieuwe autorisatiecode die u nodig heeft voor toekomstige nieuwe installaties van CaseWare Working Papers op een lokale pc.
Voor de reeds geïnstalleerde pc's hoeft u niets te doen. De reeds ingevoerde autorisatiecode is in ons systeem gekoppeld aan de nieuwe autorisatiecode voor 2021.
Om het u makkelijk te maken verwijzen wij u graag naar het volgende artikel: Activeren licentie CaseWare Working Papers.
Netwerklicentie:
Is CaseWare Working Papers geïnstalleerd in een RDS-omgeving (remote desktop omgeving zoals bijvoorbeeld Citrix) dan heeft u een licentiecode ingevoerd in de licentie server software van CaseWare. Voor de verlenging hiervan maken we vanaf dit jaar ook gebruik van een autorisatiecode . U moet daarom de licentieserver software updaten naar versie 9.5 die u hier kunt downloaden. In de licentiebrief 2021 vindt u de nieuwe autorisatiecode die u moet gebruiken om de licentie te verlengen.
Om het u makkelijk te maken verwijzen wij u graag naar het volgende artikel: Registreren van de netwerklicentie
Mocht u nog aanvullende vragen hebben dan kunt u contact opnemen met support, via 055 368 10 60 .