Om u goed van dienst te kunnen zijn vragen wij u, wanneer u een probleem constateert met het gebruik van de Connector Financieel en het importeren van saldi of grootboekmutaties, ons extra gegevens te sturen.
We slaan ten behoeve van de import tijdelijke bestanden op in de dossierlocatie en deze verwijderen we na het voltooien van de import. We leggen uit hoe u deze kunt bewaren, zodat u deze bestanden aan ons kunt aanleveren. We gebruiken voor de toelichting hier de koppeling naar ExactOnline.
Om de bestanden aan te leveren doorloopt u de volgende stappen:
Stap 1:
Start vanuit uit Flashboard de Connector Financieel en kies dan boven in het menu voor Bestand. Dit doet u dus voor het starten van de import.
Klik op de optie: "Opslaan XML bestanden na upload". Menu verdwijnt dan, maar als je het opnieuw kiest dan wordt getoond dat de zojuist gekozen optie is aangevinkt. We gebruiken in de AFAS-koppeling json bestanden.
Stap 2:
Vul de gegevens in voor importeren en start de import.
Stap 3:
Wanneer de import is afgerond kan het dialoogscherm worden gesloten. Als ingesteld kan dit ook automatisch worden gedaan.
Stap 4:
Sla het dossier ingepakt op. U kunt het dossier uploaden in de Caseware Cloud omgeving. Het kan ook zijn dat er wordt gevraagd of alleen maar de xml of json bestanden aam te leveren als dat voor ons voldoende is.
De gekozen optie (Opslaan XML-bestanden na upload) werkt maar 1 keer. Wilt u de bestanden een volgende import weer bewaren dan moet de optie opnieuw kiezen.
Moeten de bewaarde bestanden worden verwijderd kies dan voor een volgende import in hetzelfde dossier onder Bestand voor de optie "Verwijderen tijdelijke bestanden na verwerking".